LOGO

• To event minęło.

Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie w terminie od 21 do 27 października br.

21 października 2018 @ 08:00 - 27 października 2018 @ 17:00

Program pielgrzymki 21 – 27.10.2018 r.

Dzień 1. Wyjazd w godzinach popołudniowych około godziny 16:00. Bezpośredni przejazd przez Czechy , Austrię , Słowenie do Chorwacji. ( nocny przejazd )

Dzień 2. Przed południem przyjazd do Splitu i zwiedzanie miasta : Pałac Dioklecjana imperatora rzymskiego, czas wolny a po nim kontynuacja podróży do Medjugorie. Zakwaterowanie, kolacja a po niej fakultatywnie modlitwy międzynarodowe . Nocleg w hotelu.

Dzień 3. Po śniadaniu całodzienny pobyt w Medjugorie: nawiedzenie sanktuarium , Kościół Św. Jakuba , Msza Święta, spotkanie z przewodnikiem i nawiedzenie góry objawień Podbrdo, Wspólnota Cenacolo, czas do własnej dyspozycji. Wieczorem kolacja a po niej modlitwy międzynarodowe . Nocleg w hotelu.

Dzień 4. Wczesne wyjście na górę Križevac, powrót na śniadanie i kontynuacja programu miejscowego w Medjugorie m.in. Wspólnoty Oazy Pokoju. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5. Po śniadaniu wyjazd do Dubrownika zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym , przejazd nad morze i wypoczynek. Wieczorem kolacja w Medjugorie, modlitwy międzynarodowe i nocleg w hotelu.

Dzień 6. Po śniadaniu przejazd do Rezerwatu krajobrazowego i wypoczynek nad wodospadami rzeki Krka (rejs statkiem). Po południu wyjazd w drogę powrotną do Polski. (nocny przejazd)

Dzień 7. Planowany powrót w godzinach porannych i zakończenie pielgrzymki.

Cena : 250 Euro + 200 PLN

Świadczenia zawarte w cenie

– Przejazd Autokarem klasy Lux

– 4 noclegi + HB

– Ubezpieczenie NW i KL

Wstępy do zwiedzanych obiektów, opłaty wjazdowe oraz przewodnicy miejscowi dodatkowo płatne około 25 euro.

Start:
21 października 2018 @ 08:00